piątek, 1 marca 2013

"Grzechy Anioła"- Lidia Helena Zelman

No i zakończyłam trylogię.Muszę powiedzieć,że trzecia część jest najbardziej dynamiczna i przepojona emocjami.
Azathra nie jest zachwycona wojną pomiędzy aniołami a demonami. Nagle staje się celem Upadłych,którzy na polecenie Narthangela próbują ją porwać i wtrącić w otchłań. Nie będę opisywała treści,żeby nie zepsuć przyjemności zainteresowanym trylogią.Powiem tylko,że ta część poświęcona jest głównie Narhangelowi,jego miłości do Azathry i jej rozterkom. Pojawia się także znienawidzony przez Azathrę anioł Gabriel,który pokazuje przed nią inne oblicze.Pełna dawka pożądania jakim darzy dziewczynę Upadły sprawia,że jest to najbardziej erotyczna część.
Książkę podobnie jak pozostałe części czyta się szybko i przyjemnie. Oczywiście jest to literatura lekka i wnosząca do życia jedynie relaks,ale czy nie o to właśnie chodzi? Ja pomimo swojego "podeszłego" wieku lubię czasami wejść w świat przeznaczony dla młodzieży i oddać się wyobraźni:)

Przeczytam tyle,ile mam wzrostu:2cm
Polacy nie gęsi...
Czytam fantastykę
Urban fantasy

7 komentarzy:

 1. Anioły kontra demony? Co prawda nie czytałam żadnej historii w podobnych klimatach, ale jakoś nie odczuwam potrzeby :) Też lubię czasami (albo nawet i często) sięgnąć po coś lekkiego i przyjemnego, przy czym można się zrelaksować :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze niedawno na pewno bym nie sięgnęła po taką książkę:) Ale córka mnie namówiła i stwierdziłam,że to fajna rozrywka.Od czasu do czasu.

   Usuń
 2. Mam w planach tę trylogię. Nabyłam już ,,Tożsamość anioła'' i jeszcze chce skompletować pozostałe tomy, to wtedy zacznę czytać. Też już do młodzieży nie należę, ale lubię takie książki lekkie i niezobowiązujące.

  OdpowiedzUsuń
 3. Moja znajomość z ta książką skończyła się na pierwszym tomie - stanowczo muszę podziękować ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. jak dla mnie najlepsza część trylogii - cii ja jeszcze swojej recenzji nie publikowałam .:) ogólnie cykl ciekawy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję Ci za podesłanie linka,
  recenzja została dodana do wyzwania.
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń

Nie krępuj się! Powiedz co o tym sądzisz:)